Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Поплавкові клапани від виробника BarrelPoltava в Полтаві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Для запобігання переливу рідини в ємностях технологічного обладнання, поливних баках та цистернах і для автоматичного контролю рівня наповнення використовується поплавковий клапан. Існують стандартні моделі для технічної та питної води, а також спеціальні для агресивних середовищ, потоків із підвищеним піноутворенням та турбулентністю.

Як працює поплавковий клапан? 

Робота поплавкового клапана полягає у взаємодії поплавка та запірної деталі, з'єднаних важелем. При достатньому рівні рідини поплавок піднімає важіль, що притискає запірну деталь до отвору трубопроводу, перекриваючи вхідний потік. При зменшенні обсягу рідини, поплавок опускається, послаблюючи силу притиску запірної деталі і відкриваючи вхідний отвір трубопроводу. Поплавок піднімається та перекриває потік, якщо ємність заповнена повністю. Герметизацію ємності забезпечують полімерні прокладки.

Які переваги використання поплавкових клапанів?

Використання поплавкових клапанів має кілька переваг. Вони легкі у монтажі та обслуговуванні, оскільки приєднуються до труб фланцевим методом. У чистих ємностях, що містять рідину, вони не потребують частого технічного обслуговування. Частини конструкції періодично промивають, щоб запобігти залипанню деталей у забрудненому середовищі. Крім того, механічні поплавкові клапани практично безшумні, працюють незалежно від електромереж і мають тривалий термін експлуатації.

Які варіанти поплавкових клапанів існують?

Існує два види конструкцій поплавкових систем:

Перший вид є механічним і застосовується зазвичай в домашніх трубопроводах з тиском робочого потоку трохи більше 5 бар. Цей тип поплавкових систем є дуже поширеним завдяки своїй простоті, легкості установки, можливості автономної роботи без електромережі та доступній ціні.

Другий тип поплавкових систем є автоматичним (електричним) і використовується в ємностях з інтенсивним забором рідини. Його принцип роботи полягає у впливі поплавця на електричні контакти схеми керування залежно від змін рівня рідини в ємності. З цих сигналів АСУ відкриває або перериває вхідний потік рідини.

Для максимально надійного захисту від переливу часто встановлюють клапани обох типів. Автоматична конструкція переважно використовується для максимально надійного захисту від переливу, тоді як механічний тип виконує допоміжну функцію у разі відключення електроенергії або виходу з ладу електроклапану.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача .